Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Pranohet qe Motra juaj,te behet Gruaja e 2 ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Pranohet qe Motra juaj,te behet Gruaja e 2 ?   8/2/2009, 14:06

Ne Fen Muslimane te gjith e dim, se lejohet\eshte e lejushme qe te Martohesh disa here.


Pytja eshte: A e kishe pranu ti motren tane qe te bahet nusja e 2 apo nashta edhe e 3 ne nje Shtepi te huaj ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Pranohet qe Motra juaj,te behet Gruaja e 2 ?   12/2/2009, 17:08

Spo di qka me then pasi qe ne Europ nuk lejohet te besh 2 ose 3 martesa.
Po aty do vendos motra pasi qe ajo asht jeta e saj Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Pranohet qe Motra juaj,te behet Gruaja e 2 ?   12/2/2009, 22:36

ProfessionaL shkruajti:
Spo di qka me then pasi qe ne Europ nuk lejohet te besh 2 ose 3 martesa.
Po aty do vendos motra pasi qe ajo asht jeta e saj Very HappyAskush nuk te vet aje ne Europa a ku je , kur e ke fejen asi lloj =)
Normal se motra vendos per veten e vet.. mirepo qka mendon TI per zgjedhjen e saj =) ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tiffany008
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 3
Age : 29
Location : USA
Registration date : 04/11/2010

MesazhTitulli: Reply!!   4/11/2010, 10:21

Interesting topic, I attend it now...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pranohet qe Motra juaj,te behet Gruaja e 2 ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pranohet qe Motra juaj,te behet Gruaja e 2 ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Gruaja dhe Familja-
Kėrce tek: