Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Penn: Del Toro meriton Oskar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Penn: Del Toro meriton Oskar   8/2/2009, 13:36

Sean Penn ėshtė i habitur pse aktori mahnitės Benicio Del Toro nuk ėshtė nominuar pėr ēmimin Oskar pėr filmin e tij “Che”, ku e portretizon komandantin revolucionar Che Guevara.


Penn e ka veēuar emrin e mikut tė tij Del Toro, si njėri nga aktorėt i cili ėshtė dashur tė jetė nė garėn pėr Oskar, dhe ka mbetur i habitur qė filmi katėr orėsh ėshtė lėnė jashtė nga Akademia e Hollywoodit.

“Nuk mund ta kuptoj faktin pse nė listat e Oskarėve nuk janė emrat e Steven Soderbergh dhe Benicio Del Toro (regjisorit dhe aktorit kryesor tė filmit ‘Che’). Ai ėshtė njė film sensacional, ndėrsa Benicio e luan shkėlqyeshėm rolin. Fakti qė unė nuk konkurroj me tė ėshtė ēmenduri”, ka thėnė Penn, i cili ėshtė i nominuar pėr Oskar pėr performancėn e tij nė filmin “Milk”.Benicio Del Toro nė rolin e Che Guevaras
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Penn: Del Toro meriton Oskar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: