Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 E keqja nuk vjen vetėm

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: E keqja nuk vjen vetėm   7/2/2009, 21:44

Njė studim i ri tregon se meshkujt tė cilėt nė moshė tė re pėrjetojnė disfunksionin erektil janė shumė tė rrezikuar pėr tė zhvilluar sėmundjet e zemrės, nė krahasim me ata tė cilėt nuk kanė probleme tė kėtilla.
Shkencėtarėt nga klinika e njohur amerikane “Mayo” kanė zbuluar se meshkujt tė cilėt pėrjetojnė disfunksionin erektil apo impotencė, janė tė rrezikuar pėr 80% qė tė sėmuren nga sėmundjet e zemrės, ndėrsa rreziku ėshtė mė i madh nėse disfunksioni erektil ndodh ndėrmjet moshės 40 deri 49-vjeēare.

Kėto rezultatet bazohen nė studimin dhjetėvjeēar, nė tė cilin kanė marrė pjesė mė shumė se 1.400 meshkuj, shkruan revista “Mayo Clinic Proceedings”.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
E keqja nuk vjen vetėm
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Shėndeti-
Kėrce tek: