Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Boksieria Katy Perry

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Boksieria Katy Perry   7/2/2009, 21:39

Kėngėtarja amerikane Katy Perry ka marrė leksione tė boksit gjatė kohės sa ka qenė tinejxhere.


“Nuk jam person i dhunshėm, edhe pse jam stėrvitur nė boks nė moshėn 17-vjeēare. Kam pasur trajner njė xhamajkan, i cili ishte boksier rruge, ndėrsa nga njė ndeshje e pati humbur syrin. Ky element krijon karakterin e tij”.

“Ndoshta nuk jam nė gjendje tė luftoj pėr ta shpėtuar jetėn time, mirėpo boksi mė ndihmon qė tė jem nė formė. Nuk do tė luftoj me askėnd derisa nuk rrezikohen tė dashurit e mi”, ka thėnė Katy.


Katy Perry
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Boksieria Katy Perry
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: