Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Wonder merr me seriozitet vallėzimin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Wonder merr me seriozitet vallėzimin   7/2/2009, 21:38

Kėngėtari i muzikės soul, Steve Wonder, e ka marrė shumė seriozisht dėshirėn e tij pėr t’u paraqitur nė shoun pėr talentė "Dancing With The Stars".


Kėngėtari dhe kompozitori thotė se pavarėsisht se ėshtė i verbėr, kjo nuk do t’i pengojė qė tė konkurrojė nė kėtė shou, megjithatė pengesė pėr tė do tė jetė pesha.

“Dikush mė pyeti: ‘A mund tė vallėzosh?’ Unė ia ktheva: ‘Unė kam shtatė fėmijė dhe mendoj se mund tė bėj diēka nė kėtė drejtim’. Mendoj se mund tė kem sukses... Por sfida ime kryesore ėshtė qė tė humbas nė peshė. Kur tė mendoj se jam gati, do shkoj atje dhe do tė fitoj”, ka thėnė Wonder.


Steve Wonder
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Wonder merr me seriozitet vallėzimin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: