Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Wyclef Jean ndėrton shkollė nė Haiti

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Wyclef Jean ndėrton shkollė nė Haiti   7/2/2009, 21:37

Ylli i muzikės rep Wyclef Jean shpreson tė ndėrtojė njė shkollė nė vendlindjen e tij, Haiti.


Ish-anėtari i grupit “Fugees”, ka bėrė plane pėr tė ndėrtuar njė shkollė, dhe ka kėrkuar ndihmėn e miqve tė tij, Matt Damon dhe Angelina Jolie, pėr tė mbledhė fonde.

“Dua tė punoj nė ndėrtimin e njė shkolle. Do tė quhet Yele Center. Shpresoj se mund tė filloj grumbullimin e fondeve brenda gjashtė muajve dhe tashmė e kam modelin”, ka thėnė Wyclef Jean.


Wyclef Jean
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Wyclef Jean ndėrton shkollė nė Haiti
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: