Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Simpson harron kėngėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Simpson harron kėngėn   7/2/2009, 21:36

Jessica Simpson u ka kėrkuar falje fansave pėr performancėn e saj tė dobėt, me ē’rast e kishte harruar tekstin gjatė njė koncerti nė Michigan tė enjten mbrėma.


Kėngėtarja, e cila e konvertuar zhanrin e muzikės pop nė ‘country’ i ka lėnė tė shtangur fansat e saj nė Van Andel Arena nė Great Rapids, pasi kishte harruar tekstin e kėngės qė po kėndonte, dhe kėshtu e kishte ndėrprerė kėngėn dhe kishte kėrkuar nga bendi tė fillojė njė kėngė tjetėr.

Ajo ka kėrkuar falje nė skenė po atė mbrėmje, ndėrsa tė premten pėrfaqėsuesi i saj kishte pohuar se thjesht nuk ka qenė nata e saj. Megjithatė kjo nuk ėshtė hera e parė qė Simpson harron tekstin e kėngės, sepse raste tė ngjashme i kanė ndodhur edhe nė tė kaluarėn.


Jessica Simpson
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Simpson harron kėngėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: