Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Knowless kėshillohet tė hajė mė pak

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Knowless kėshillohet tė hajė mė pak   7/2/2009, 21:36

Ylli i muzikėr r’n’b, Beyonce, thotė se nėna e saj dhe stilistėt e kanė porositur atė tė hajė mė pak.


“Stilisti im e pėrmend kėtė kur veshjet nuk mė pėrshtat mė. Edhe nėna time, Tina, mė thotė tė njėjtėn gjė”, thotė Beyonce.

“Pėr momentin po ha ushqime vegjetariane dhe pi ujė... ėshtė e mėrzitshme. Zakonisht kur shtoj 3-4 kilogramė mbi peshėn time ideale, filloj tė ha ushqime tė shėndetshme dhe bėj pėrpjekje tė stėrvitem mė shumė”, ka shtuar kėngėtarja.


Beyonce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Knowless kėshillohet tė hajė mė pak
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: