Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Hayek ‘e varur’ nga dhenia gji

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Hayek ‘e varur’ nga dhenia gji   7/2/2009, 21:32

Ylli i filmit “Beverly Hills Chihuahua”, Salma Hayek, ka zbuluar nё njё intervistё tё fundit se ajo ёshtё e varur nga dhėnia gji.


Aktorja, e cila vitin e kaluar tha se ndjehej “si njё alkooliste”, kur ushqente foshnjėn e saj Valentina, ka zbuluar pёr emisionin Today Show se ajo sё fundi i kishte dhёnё gji njё fėmije tё njё refugjateje nga Sierra Leone, e cila nuk ishte e aftё tё jepte qumėsht.

“Ėshtё gjёja mё e mirё qё mund tё bёni pёr fёmijёn tuaj. Jo vetėm lidhje, kjo ёshtё mėnyra se si ju e ndėrtoni sistemin imun, andaj nё njё vend si Afrika imagjinoni sa e rёndёsishme ёshtё pёr nёnat ta bёjnё atё”, ka thёnё aktorja.

“Ka njё besim se nёse jepni gji, nuk mund tё keni njё jetё seksuale, andaj burrat e atyre grave vėrtet i inkurajojnė ato tё ndalojnė dhe kjo ёshtё vetėm njё tabu”, ka shtuar Hayek.


Salma Hayek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Hayek ‘e varur’ nga dhenia gji
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: