Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Alban Skenderaj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Alban Skenderaj   7/2/2009, 21:29

Kёngёtari joshės nga Shqipёria, Alban Skёnderaj, gjatė pjesėmarrjes nė njė shou televiziv ka pohuar se ajo ēfarė ai do tё ndryshonte te vetja ёshtё 'stili i flokėve'.


Albani ishte mysafir nё shou-emisionin “Zonё e Lirё”, ku drejtuesi i emisionit, Arjan Ēani, kishte pėrgatitur njё intervistё mё tё veēantё pёr tё, me emrin “Pasqyra”.

Derisa Albani shikohej nё pasqyrё, ai pėrgjigjej edhe nё pyetjet e Arjanit, nё mesin e tё cilave ishte edhe pyetja se ēfarė do t’i thoshte tё ndryshojė “personit qё sheh nё pasqyrё”.

“Ndėrroje stilin e flokėve sepse dukesh sikur ke tridhjetė vjet kėshtu”, i ёshtё drejtuar Albani ‘vetes’ sё tij.Alban Skёnderaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Alban Skenderaj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: