Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Liv: Ndarja ėshtė e vėshtirė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Liv: Ndarja ėshtė e vėshtirė   6/2/2009, 20:39

Aktorja Liv Tyler ėshtė ndier fizikisht e rraskapitur kur ėshtė ndarė nga burri i saj Royston Langdon.


Ylli i filmit “Strangers”, e cila nė maj tė vitit 2008 kishte njoftuar se po ndahet nga burri i saj, frontmeni i grupit “Spacehog”, ende e konsideron tė vėshtirė qė tė harrojė gjithēka nga e kaluara e saj dhe tė fillojė njė jetė tė re.

“Nuk ka gjė mė tė keqe se kur tė dhemb zemra, apo tė jesh e sėmurė nga dashuria. Ndjehesh e sėmurė fizikisht. Kalojnė disa javė dhe thua: ‘Tash ėshtė nė rregull, tash ndjehem mirė’. Dhe papritmas tė godet sėrish”, ėshtė shprehur vajza e vokalistit legjendar tė grupit “Aerosmith”, Steve Tyler.Liv Tyler
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Liv: Ndarja ėshtė e vėshtirė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: