Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Albani: Mbajmė kontakte, por jo si mė parė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Albani: Mbajmė kontakte, por jo si mė parė   6/2/2009, 20:38

Anėtari i larguar i grupi “Aurora”, Alban Mehmeti, ka theksuar se pavarėsisht se nuk ėshtė mė pjesė e grupit, ai vazhdon tė ketė kontakte me dy anėtarėt e tjerė, porse jo si mė parė.


Albani ėshtė ndarė nga grupi me tė cilėn u bė i famshėm, ndėrsa nė njė intervistė pėr “Infopress”, duke treguar arsyet e ndarjes, ka pohuar se preferon tė krijojė njė karrierė solo duke bartur tė gjitha pėrgjegjėsitė mbi vete, ndėrkohė qė mundohet ta ruajė miqėsinė me anėtarėt e mbetur tė grupit “Aurora”.

“Siē ndodh nė ēdo grup, qoftė ai edhe botėror, vjen deri te njė moment ku njeriu mendon se mund tė punojė edhe vet dhe dėshiron t’i marrė tė gjitha pėrgjegjėsitė pėrmbi vete”.

“Kėshtu qė kemi vendosur nė bashkėpunim edhe me dy anėtarėt tjerė tė marrim rrugė tė ndryshme. Unė tash jam vetėm dhe nė tė ardhmen nuk e di a do tė merrem me muzikė apo me diēka tjetėr”.

“Kam vendosur qė tė shkoj nė kėtė drejtim, do tė thotė solo, dhe tash ēdo pėrgjegjėsi e kam mbi vete”.

“Ne mbajmė kontakte, dėgjohemi herė pas here, por jo si mė parė”, ėshtė shprehur kėngėtari pėr “Infopress”.


Grupi “Aurora” tash pa Albanin (majtas)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Albani: Mbajmė kontakte, por jo si mė parė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: