Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Perry ‘sulmon’ faqen People.com

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Perry ‘sulmon’ faqen People.com   6/2/2009, 20:37

Katy Perry i ka akuzuar gazetarėt e faqes People.com pėr shkak se i kanė keqinterpretuar thėniet e saja nė lidhje me ish-tė dashurin e saj Travis McCoy.People.com kishte shkruar se hitbėrėsja e kėngės “I kissed A Girl” kishte sulmuar me fjalė ish-tė dashurin e saj gjatė njė performancė nė Teatrin Wiltern nė Los Angeles, ku nė fakt kėngėtarja ishte tallur me frontmenin e grupit “Death Cab For Cutie”, Benjamin Gibbard.

“Kam kėrkuar nga ata tė gjejnė ndonjė xhirim apo incizim ku i kam thėnė ato fjalė tė cilat i kanė shkruar. Mirėpo , ata nuk mund t’i gjejnė ato sepse nuk i kam thėnė... unė kam bėrė shaka pėr krejt diēka tjetėr... Nė asnjė moment nuk e kam pėrmendur Travisin ose bendin e tij, sepse ende i konsideroj miq...”, ka thėnė Katy.Katy Perry
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Perry ‘sulmon’ faqen People.com
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: