Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Shfaqet klipi "Mė merr"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Shfaqet klipi "Mė merr"   6/2/2009, 20:36

Njėri nga grupet mė famshme mbarėshqiptare tė muzikės rep, Tingulli 3NT, sė fundmi kanė lansuar klipin e bashkėpunimit tė tyre tė fundit me Soni Malaj.


Kėnga mban titullin “Mė merr” dhe ishte bėrė shumė shpejt hit nėpėr radiot tona, ndėrkaq pritet qė realizimi i videoklipit ta popullarizojė shumė mė tepėr kėtė kėngė.

Qė nga publikimi i albumit tė fundit tė Tingulli 3NT, “Pika pėr vesh”, kjo kėngė ėshtė konsideruar si njėri nga bashkėpunimet mė tė mira tė vitit 2008.
Soni Malaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Shfaqet klipi "Mė merr"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: