Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Se shpejti ne treg celulari revolucionar Apple Iphone

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 31
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Se shpejti ne treg celulari revolucionar Apple Iphone   18/11/2007, 13:52

Se shpejti ne treg celulari revolucionar Apple Iphone


Ky telefon planifikohet te dali ne treg kete muaj me 29 dhe distribohet nga kompania amerikane cingular (tani at&t).
Ndryshimi i ketij celulari midis shume te tjerash eshte arritja e berjes se shume veprimeve qe me pare ishin me butona, nepermjet sensoreve duke perdorur vetem gishterinjt.
Disa nga karakteristikat e vecanta jane:
Pra, prekja e figures nepermjet ekranit te telefonit dhe sinkronizimi me itunes;
I pari celular ne amerike me sekretari telefonike vizuale (eng. visual voice mail )
2MP kamera;
Aplikimet e internetit te perfshira, si hapje faqesh dhe shikimi i hartave, email etc.
Zgjedhje nga 4
GB ($499) ose 8 GB ($599) modele te memories;
Punon me
Windows po ashtu dhe me Mac.

Te gjitha keto i ben ky celular si dhe ka paraqitjen sh klasike.

Per me tepe info, vizitoni dhe shikoni tour per nje shpjegim te proceseve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Se shpejti ne treg celulari revolucionar Apple Iphone
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shkenca :: Informatika & Kompjuter & Internet-
Kėrce tek: