Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Timberlake dėshiron tė luajė nė teatėr

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Timberlake dėshiron tė luajė nė teatėr   6/2/2009, 20:34

Ylli i muzikės pop Justin Timberlake dėshiron t’i provojė aftėsitė e tija tė aktrimit nė skenė, megjithatė pohon se snobizmi i regjisorėve do ta pengojė atė pėr tė luajtur nė teatėr.


Hitbėrėsi i kėngės “SexyBack” e ka provuar veten si aktor nė disa filma, ndėrsa sė fundmi ėshtė paraqitur nė filmin e vitit tė kaluar “The Love Guru” dhe nė filmin e ri “The Open Road With Jeff Bridges”. Ndėrsa tani Timberlake dėshiron ta provojė veten edhe nė teatėr.

“Mendoj se statusi im si kėngėtar i muzikės pop do tė mė pengojė tė luaj nė teatėr, sepse nėse i them njė regjisori se dėshiroj tė luaj nė njė shfaqje, ai do ishte skeptik pėr tė ma caktuar mua ndonjė rol”, ėshtė shprehur Timberlake.


Justin Timberlake
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Timberlake dėshiron tė luajė nė teatėr
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: