Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Thomas: Fitorja e Winslet ishte e padrejtė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Thomas: Fitorja e Winslet ishte e padrejtė   6/2/2009, 20:33

Kristin Scott Thomas ёshtё hutuar kur Kate Winslet ka fituar ēmimin Golden Globe pёr filmin “The Reader”, pasi roli i saj ishte shumё i madh pёr t’u quajtur si njё rol dytėsor.


Scott Thomas e ka kritikuar vendimin pёr tё nderuar Winslet me ēmimin aktorja mё e mirё nё rol dytėsor, duke thёnё se ky trofe duhej tё shkojё nё duart e ndonjė tё nominuare tjetėr.

“Nuk e shoh Kate Winslet si aktore dytėsore aspak. Mendoj se kjo ishte njё realitet i ēuditshёm. Duket shumё e padrejtё ndaj aktoreve tjera, pasi roli i Winslet madje nuk ishte as rol dytėsor”, ka thёnё Thomas.

Scott Thomas ёshtё vёnё pėrballё Kate Winslet nё BAFTA Awards, qё zhvillohet tё dielėn nё Britaninё e Madhe, ku tё dy yjet janė tё nominuara pёr kategorinė e aktores mё tё mirё.

Kristin Scott Thomas.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Thomas: Fitorja e Winslet ishte e padrejtė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: