Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Brad Pitt ende ka ndjenja pёr Aniston

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Brad Pitt ende ka ndjenja pёr Aniston   6/2/2009, 20:32

Brad Pitt ende ёshtё “epshor” pas ish-grues sё tij Jennifer Aniston, shkruajnė mediat amerikane.


Dyshja u ndanė nё vitin 2005, pas pesё vitesh martesё. Pitt pastaj u lidh me Angelina Jolien, por ai besohet se ende mbart ndjenja pёr ish-bashkёshorten e tij.

“Mёnyra se si Brad flet pёr Jen ёshtё e mjaftueshme qё t’i bёjё shokёt e tij tё mendojnė se ai pas tё gjithave, do tё dėshironte tё mos ishte ndarё nga ajo”, ka thёnё njё burim pёr National Enquirer.

“Kur pini me tё keni ndjenjėn se Brad e din se ai mund tё jetё gjithmonė vetja kur ёshtё me Jennifer dhe nuk mund tё jetё vetja me Angelinёn. Mendoj se ai ende ka epsh pёr Jen, edhe pse ajo mbush 40 vjet. Ajo ёshtё mё seksi se kurrė”, ka shtuar burimi.Brad Pitt dhe ish-gruaja e tij Jennifer Aniston.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Brad Pitt ende ka ndjenja pёr Aniston
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: