Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Paltrow do tё botojё libėr gatimi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Paltrow do tё botojё libėr gatimi   6/2/2009, 20:31

Aktorja Gwyneth Paltrow ёshtё duke planifikuar tё botojё librin e saj tё gatimit.


Ylli i filmit “Running With Scissors”, e cila sё fundi ka lėshuar njё ueb faqe tё sajёn pёr jetёn e shėndetshme, Goop, ka nėnshkruar njё marrėveshje me kompaninё Janklow & Nesbit pёr tё botuar njё koleksion tё recetave familjare.

Paltrow do t’ia dedikojё librin babait tё saj, Bruce Paltrow, i cili vdiq nё vitin 2002 pas njё betejё me kancerin.

“Babai im ishte njё bёrёs i famshėm i petullave dhe po punoj tё adaptimin e recetave tё tij. Po i bёj ca mё tё shėndetshme”, ka thёnё Gwyneth.

Libri “Vajza e babit tim” do tё del nё shitje vitin e ardhshёm.Gwyneth Paltrow.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Paltrow do tё botojё libėr gatimi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: