Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Blunt e tmerruar nga paparacёt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Blunt e tmerruar nga paparacёt   6/2/2009, 20:30

Emily Blunt pranon se ajo gjithmonė ka kujdes nga paparacёt, pasi njё fotograf mё herėt i kishte thёnё “shko q..”, nё njё premierё filmi.


Aktorja 25-vjeēare kishte qenё me nёnёn e saj nё premierёn londineze tё filmit tё vitit 2006, “The Devil Wears Prada”, kur njё fotograf gojė-fėlliqur e kishte sharё aktoren.

“Ata mund tё jenё shumё vulgarё. Nёna ime erdhi nё premierё me mua dhe ai fotografi mё tha, ‘Shko q... veten’ dhe e dėgjova nёnёn time duke u gulēuar. Ishte e tmerrshme”, ka thёnё aktorja.Emily Blunt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Blunt e tmerruar nga paparacёt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: