Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jolie viziton refugjatėt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Jolie viziton refugjatėt   6/2/2009, 20:29

Angelina Jolie ka marrё njё pushim nga qilimi i kuq gjatё kėsaj jave, pёr tё vizituar njё qendėr tё refugjatёve nё Ban Mai Nai Soi, Tajlandё.


Ylli i filmit “Tomb Raider”, e cila rrit gjashtё fёmijё me partnerin e saj Brad Pitt, ka kėrkuar nga qeveria e Tajlandёs t’u japё mё shumё liri dhjetėra mijėrave refugjatёve burmez.

“Isha e brengosur tё takoja njё vajzё 21-vjeēare e cila kishte lindur nё kamp dhe e cila kurrė nuk kishte dalё jashtė tij dhe tash po rrit fёmijёn e saj po nё kamp”, citohet tё ketė thёnё Jolie pas vizitės sё saj.

Jolie, e cilё ёshtё ambasadore e vullnetit tё mirё e Agjencisё sё Refugjatёve tё Kombeve tё Bashkuara, ka kėrkuar nga autoritet tajlandeze tё merret mё shumё me 110 mijё refugjatёt.


Angelina Jolie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jolie viziton refugjatėt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: