Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Blink-182 bashkė nė Grammy Awards

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Blink-182 bashkė nė Grammy Awards   6/2/2009, 20:28

Anėtarėt e grupit "Blink-182" kanė vendosur tė bashkohen pėr tė prezantuar njė ēmim tė dielėn nė ndarjen e ēmimeve Grammy.Travis Barker, Mark Hoppus dhe Tom DeLonge herėn e fundit sė bashku nė skenė janė paraqitur nė dhjetor tė vitit 2004.

Nga ajo kohė ata kanė performuar tė ndarė. Hoppus dhe Barker formuan grupin “+44”, ndėrsa Delonge vazhdoi karrierėn si frontmen i grupit “Angels & Airwaves”

Sido qė tė jetė, tani ata kanė vendosur t’i qetėsojnė gjakrat dhe tė paraqiten sė bashku nė Grammy Awards 2009.
Blink-182
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Blink-182 bashkė nė Grammy Awards
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: