Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 SHBA thirrje Rusisė pėr programin bėrthamor iranian

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: SHBA thirrje Rusisė pėr programin bėrthamor iranian   6/2/2009, 20:17

SHBA-ja i ka bėrė thirrje Rusisė, pėr tė bashkėpunuar nė lidhje me programin bėrthamor tė Iranit. Nė njė takim me homologun francez, Bernard Kushner, sekretarja amerikane e Shtetit, Hillari Klinton theksoi se duhet pėrdorur njė diplomaci e zgjuar pėr tė cilėn duhet bashkėpunim ndėrkombėtar. Ndėrkaq, ambasadori iranian, nė Moskė, deklaroi sot, se centrali bėrthamor iranian, qė Rusia po ndėrton nė jug tė vendit, ėshtė gati dhe mendohet tė vihet nė punė gjashtėmujorin e dytė tė vitit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
SHBA thirrje Rusisė pėr programin bėrthamor iranian
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: