Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Berisha,pranon vėrejtjet e ndėrkombėtarėve mbi ligjin e dos.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Berisha,pranon vėrejtjet e ndėrkombėtarėve mbi ligjin e dos.   6/2/2009, 20:13

Kryeministri Berisha pranon pėr herė tė parė, se vėrejtjet e ndėrkombėtarėve mbi ligjin e dosjeve, nuk janė pa vend. Nė njė intervistė dhėnė gazetės “Iliria” tė shqiptarėve tė Amerikės, Berisha, citohet t’i ketė dhėnė tė drejtė bashkėsisė ndėrkombėtare, pasi ekziston njė kufizim i tė drejtave, por ėshtė i pėrkohshėm”. Sipas tij, “kėtė e ka bėrė ēdo vend, jo vetėm Shqipėria”. Gjithashtu, shefi i Qeverisė pranon se shumica e dosjeve qė pretendohet tė hapė ligji, janė zhdukur. Por kjo nuk do ta bejė tė pamundur zbatimin e tij. Sipas Berishės, dosjet e bashkėpunėtorėve tė sigurimit tė shtetit janė djegur gjatė 8 viteve tė qeverive tė majta.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Berisha,pranon vėrejtjet e ndėrkombėtarėve mbi ligjin e dos.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: