Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 DoCoMo lėshon telefonin 3G pėr biznese

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 31
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: DoCoMo lėshon telefonin 3G pėr biznese   18/11/2007, 13:51

DoCoMo lėshon telefonin 3G pėr biznese


NTT DoCoMo ka lajmėruar kėtė javė se gjatė kėtij muaji do ta lėshon nė treg telefonin mobil, 3G FOMA F903iBSC, e cila ėshtė e parashikuar kryesisht pėr biznese. Ky telefon 3G ėshtė i dizajnuar duke u pėrqėndruar mė shumė nė siguri dhe pikje tė informates.

Pėr ti ikur pikjes sė informatave nga mjedisi korporativ, telefoni nuk pėrmban kamerė,
memorie tė jashtme, porte USB apo infra-kuq, si dhe kuleten elektronike Osaifu-Keitai. Gjithashtu, telefoni nuk mund ti pėrmban mė shumė se 101 numra nė adresarin e vet.

Funksionet sikur adresari i numrave tė telefonit, kalendari, shėnimet, regjistri i thirrjeve, memot, mund tė resetohen prej sė largu nga DoCoMo kur klienti e kėrkon kėtė. Kjo ėshtė mundėsi shumė e dobishme nė raste kur telefoni humbet apo vjedhet.

Hapja e telefonit mund tė bėhet vetem pėrmes ēasjes biometrike, qė nė kėtė rast ėshtė leximi i shenjave tė gishtave.

Pajisja gjithashtu nuk pėrmban lexues tė muzikes apo aplikacione
Java. Telefoni do tė lėshohet nė tregun Japonez me 19 Mars.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
DoCoMo lėshon telefonin 3G pėr biznese
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shkenca :: Informatika & Kompjuter & Internet-
Kėrce tek: