Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ekrani "3D" lėshohet nė treg nga IO2 Technology

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 31
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Ekrani "3D" lėshohet nė treg nga IO2 Technology   18/11/2007, 13:50


  • Ekrani "3D" lėshohet nė treg nga IO2 Technology

IO2 Technology e ka lėshuar nė treg ekranin Heliodisplay qė projekton pamje 2 dimensionale nė rezolucion 1024x1024. Por, pamja e krijuar duke shumė afėr asaj 3 dimensionale dhe mund tė jetė interaktive duke i lejuar pėrdoruesit ti lėvizė objektet me gisht.

Sistemi optim pėr detektim pėrdoret pėr ti pėrcjellur lėvizjet e gishtit, apo dores.

Pamja projektohet nė grimca tė vogla mikroskopike qė mesiguri janė ujė, por IO2 Technology nuk e ka konfirmuar kėtė. Kualiteti i pamjes nuk ėshtė mė i mirė se i ekraneve tė zakonshme CRT.

Heliodisplay-i kushton $18,400, ndėrsa pėr teknologji prekese duhet ti shtohen edhe $1,000.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Ekrani "3D" lėshohet nė treg nga IO2 Technology
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shkenca :: Informatika & Kompjuter & Internet-
Kėrce tek: