Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Cila vepėr letrare ju ka lėnė pėrshtypje gjat leximit ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Cila vepėr letrare ju ka lėnė pėrshtypje gjat leximit ?   5/2/2009, 00:56

Une kam lexuar shum vepra dhe jo vec ne gjuhen shqipe prandaj nuk mund te arrij ne nje konkluzion te sakt. Por libri me i fresket qe e kam rilexuar eshte "Bageti e Bujqesi" - Naim Frasheri...
Me pelqen menyra se si Naimi e trajton perendinė ne aspektin filozofik dhe ne aspektin e perditshem. Eshte nje veper qe ia vlen te komplimentohet sepse ka merita te medha ne cdo pikpamje.

Leonita...

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Cila vepėr letrare ju ka lėnė pėrshtypje gjat leximit ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Letėrsia-
Kėrce tek: