Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ashton Kutcher nuk e do as veten

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Ashton Kutcher nuk e do as veten   5/2/2009, 00:46

Deri dje bėhej me dije se Ashton Kutcher ka njė ndjenjė dashurie pėr Cameron Diaz. E sot nga ana tjetėr ėshtė vėrejtur se Nicole Richie e ka shikuar Ashtonin me njė dashuri tė madhe, nė njė mbledhje qė ėshtė mbajtur mbrėm nė Hollywood.
Nuk dihet a ėshtė e vėrtetė kjo por nga mėnyra se si ajo ka reaguar ndaj tij, thuhet se kjo nuk ėshtė vetėm njė thash e theme, por ėshtė njė dashuri e vertetė.
Po qe se ky lajm do tė pranohet se ėshtė i vėrtetė nga Ashton dhe Nicole, atėher Ashton dashurohet vetėm te gratė e martuara dhe nė vajza mė tė mėdha nė moshė pėrkundrejt moshės sė tij.
Deri dje ai thoshte nėpėr media se e don Demi Moore, madje dhe Cameron Diaz, e nesėr ndoshta thot per Nicole Richie.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ashton Kutcher nuk e do as veten
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: