Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 D & G me kolekcion te ri veshjesh...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: D & G me kolekcion te ri veshjesh...   5/2/2009, 00:41

Nė revistė FTV artikulli i vetėm qė ka lėnė pėrshtypje ka qenė ai me titull 'Rrikthimi i D & G me tesha tė reja pė meshkuj'.
Nė Angli menjėherė lajmi ėshtė pėrhapur se firma e njohur e teshave dhe farmerkave D & G, rrikthehet me modele tė reja, kurse linja e reklamimit tė tyre do tė shfaqet kėtė muaj ne FTV qė do mbahet nė Angli kryesisht ne Skoci.
Kanė arritur dhe imazhet po dhe fotografitė e para tė formave tė pėrafėrme se si do tė jenė ato tesha, mirė po ne revistė FTV nuk janė publikuar ato fotografi, pėr mė shumė lajme do presim nga transmetimi i foto modelve gjatė reklamimit tė kėtyre teshave tė reja...

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
D & G me kolekcion te ri veshjesh...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: