Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 50 Cent nuk e shiti shtėpinė ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: 50 Cent nuk e shiti shtėpinė ?   5/2/2009, 00:39

Sa po ėshtė informuar revista 'TIME' se 50 Cent, nuk do e shesė mė shtėpinė e tij, pasi e ka kthyer marrveshjen qė e ka bėrė nė bankė.Ka ndodhur njė keqkuptim mes blerėsit tė shtėpisė, dhe nėse ai vshtė nė gjendje ta rregullojė kėtė keqkuptim dhe gabim, atėherė pėrsėri ekziston shanci qė ta shesė shtėpinė e tij tė bukur.
Por pėr momentin nuk dihet asgjė tjetėr, vetėm se ėshtė bėrė me dije qė ai akoma qėndron qė tė jetojė nė shtėpinė qė kishte deri dje.Pėr mė shumė lajme ai ka treguar se do tė dihen vetėm atėherė kur do pėrmirsohet gabimi nė lidhje me paratė nė bankė.
Ajo qė dihet ėshtė se njė nga gazetarėt ka arritur ta kuptojė dhe ta zbulojė qė nė kartelėn e blerėsit tė shtėpisė ėshtė ndryshuar dhe ėshtė gabuar ndonjė nga shifrat e kodit...

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
50 Cent nuk e shiti shtėpinė ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: