Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ashanti: "nuk vdes zeri im"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Ashanti: "nuk vdes zeri im"   5/2/2009, 00:38

Kėngėtarja Ashanti njė kohė tė gjatė i ka munguar skenės muzikore.Por ajo thot nė njė intervistė se nuk ka vdek zėri i saj, dhe pėr ta vėrtetuar kėtė, ėshtė nė gjendje pėr ta realizuar njė videoklip tė ri.Pėr ti rringjallur pėrsėri fansat e saj, ajo ka mbajtur njė koncert vullkanik nė Hollywood, ku e ka ngjall krejt publikun me vokalin e saj.Tė ftuara tė kėtij koncerti kanė qenė shoqet e saj Beyonce, Jennifer Lopez, Shakira dhe shumė tė tjerė.
Publikut qė gjith kėtė kohė i ka munguar, ajo i'a kthen pėlqyeshmėrin dhe simpatinė qė e ka patur dikur, dhe jo vetėm vetė, por edhe me tė ftuarat e saj.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ashanti: "nuk vdes zeri im"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: