Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jessica & Ashlee Simpson ikonat e teshave

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Jessica & Ashlee Simpson ikonat e teshave   5/2/2009, 00:36

Bukuroshet Jessica dhe Ashlee Simpson, kanė nisur tė punojnė nė xhirimin e disa videove sė bashku.Pėrmbajtja nė video do tė bėhet sikur ato tė dyja janė top modele, dhe njė linjė e teshave qė kanė dalur nė FTV, do tė reklamohen nga motrat bukuroshe.
Kjo nuk vshtė e quditshme pėr askėnd pasi Jessica ka reklamuar shumė herė nė FTV tesha tė firmave tė Pepe Jeans.
Jo vetėm kaq, ajo ėshtė pėrkrahur nga tė gjithė, jo vetėm pėr hir tė emrit tė saj tė njohur dhe pėr hir tė tė gjithė familjes, por edhe pėr shkakun qė ajo ėshtė shum e shoqėruar.Nga fakti qė bukuroshet kanė vendosur tė reklamojnė tesha, ato tregojnė njė kohėsisht se dėshira e tyre e zjarrt ėshtė edhe reklamimi i trupit tė tyre.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jessica & Ashlee Simpson ikonat e teshave
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: