Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Keira Knightley dhe fustanėt e saj...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Keira Knightley dhe fustanėt e saj...   5/2/2009, 00:34

Keira Knightley, Elizabethi i filmit tė piratėve, ka mbetur njė bukuroshe nė sytė e gjithė publikut tė kinemave botėrore.
Trupi i Keira, qė i pėrngjan njė top modeleje, e ka bėrė tė mundshme qė tė jetė njė nga figurat qė i reklamon fustanet dhe teshat mė tė reja tė firmave tė njohura nė Hollywood.
Kjo i ka mundėsuar bukuroshes Angleze qė ta realizojė ėndrėn e saj si foto modele.Nga mijėra fotografist, nėpėr rrugėt dhe mbledhjet e tė gjithė tė njohurve Hollywoodian, Keira fotografohet dhe publikohet nėpėr tė gjitha revistat nė Amerikė dhe po thuaj se nė tė gjith botėn.
Kohėve tė fundit, figura mė e mirė ėshtė bėrė Keira Knightley, pėr reklama tė tilla.Edhe pas shfaqjes sė filmit tė piratėve nė kinema, ajo ka ardhur me shumė risi tė reja, me fustane tė bukura, po aq sa ėshtė e bukur edhe vetė...

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Keira Knightley dhe fustanėt e saj...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: