Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Sė shpejti albumi i ri i grupit "Troja"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Sė shpejti albumi i ri i grupit "Troja"   4/2/2009, 21:23

Kėto ditė pritet tė del nė treg albumi i ri i grupit kosovar tė muzikės heavy- metal "Troja".


Albumi pėrmban dhjetė kėngė dhe titullohet si kėnga promovuese “Amaneti i Clownit”, videoklipi i tė cilės ėshtė lansuar javėn qė shkoi. Muzikėn dhe tekstet i kanė bėrė vetė anėtarėt e grupit, tė cilėt nė kėtė album kanė punuar mė shumė se dy vite.

“Ėshtė njė zė i njerėzve normalė qė e duan vendin e tyre dhe njė mesazh pėr ata qė ndoshta e duan kėtė vend, por qė e kanė harruar pas lufte- duke e dashur veten mė shumė”, ėshtė cituar nga gazeta “Koha Ditore” frontmeni i grupit “Troja”, Bujar Berisha.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Sė shpejti albumi i ri i grupit "Troja"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: