Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 “Save the children”, viziton fėmijėt e ngujuar nė Poliēan

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: “Save the children”, viziton fėmijėt e ngujuar nė Poliēan   4/2/2009, 21:21

Drejtuesit e organizates “Save the children”, kanė vizituar ambjentet e qendrės sė fėmijėve tė ngujuar, nė Poliēan. Ata kanė shprehur interesin pėr tė ndihmuar fėmijėt e strehuar nė kėtė qendėr. Nė ndihmė tė kėtyre fėmijėve kjo shoqatė ka premtuar sensiblizimin e donatorėve tė ndryshėm me qėllim ofrimin e ndihmės sociale pėr kėta fėmijė. Vetė pėrfaqėsuesja e kėsaj shoqate pėr Shqipėrinė, Vesimog Naerland ka zhvilluar njė takim me drejtuesit vendorė nė Poliēan, ku ka kėrkuar tė njihet me aktivitetin e qendrės dhe funksionimin e saj. Ajo premtoi investime pėr qendrėn nė planin social, duke ofruar trajnime pėr punonjėsit e saj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
“Save the children”, viziton fėmijėt e ngujuar nė Poliēan
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: