Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Shqipėria, ende i largėt integrimi nė BE

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Shqipėria, ende i largėt integrimi nė BE   4/2/2009, 21:20

Vetėm Kroacia dhe Islanda do tė mund tė hyjnė nė Bashkimin Evropian deri nė vitin 2011, ndėrsa, Shqipėria, Maqedonia, Serbia, Mali i Zi dhe Bosnje-Hercegovina, ndėrmjet 2015 dhe 2020. Kėshtu shkruan sot gazeta britanike "Fajnenshėll Tajms", sipas tė cilės BE-ja ka shumė ēėshtje mė tė rėndėsishme se sa tė pranojė vende anėtare tė reja. Gazeta thekson se ky vit do tė mund tė sjellė shumė befasi. Kroacia deri nė dhjetor do t'i pėrfundojė negociatat pėr anėtarėsim, Turqia tė pėrparojė nė kėtė drejtim, Maqedonia t'i fillojė negociatat aderuese, ndėrsa vendet tjera tė parashtrojnė kandidaturat pėr anėtarėsim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Shqipėria, ende i largėt integrimi nė BE
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: