Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Vazhdojnė tratativat e Milanit, pėr blerjen e Bekamit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Vazhdojnė tratativat e Milanit, pėr blerjen e Bekamit   4/2/2009, 21:16

Avokatėt e Dejvid Bekam kanė nisur tratativat me klubin amerikan tė futbollit Garaksi. Pėr herė tė parė Adriano Galiani pranon se Milan ka nisur pėrpjekjet pėr ta mbajtur pėrgjithmonė nė Itali Dejvid Bekam. Galiani tha se nėse Galaksi do tė jetė i disponueshėm, Milani ėshtė i gatshėm tė nisė negociatat. Numri 1 i Milanit shtoi se do tė ishte i lumtur nėse tratativat do tė pėrfundonin me sukses. Planet janė qė ylli britanik tė merret borxh deri nė fund tė sezonit, por nuk pėrjashtohet mundėsia qė kartela e tij tė blihet denifitivisht. Dje mediat britanike shkruajtėn se Milani kishte ofruar 15 milion euro pėr marrjen e Bekam nga Galaksi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Vazhdojnė tratativat e Milanit, pėr blerjen e Bekamit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: