Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Vazhdojnė dėshimtė, pėr masakrėn e Qafė Gjashtės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Vazhdojnė dėshimtė, pėr masakrėn e Qafė Gjashtės   4/2/2009, 21:14

Vazhdojnė dėshmitė nė procesin gjyqėsor ndaj tė akzurave pėr masakrėn e Qafė Gjashtės, tė ndodhur nė Sarandė nė vitin ‘97, ku mbeti i vrarė njė punonjės policie dhe u keqtrajtua njė tjetėr. Nė seancėn e rradhės ka dėshmuar ish-kryetari i tė ashtuquajturit Komiteti i Shpėtimit tė Sarandės dhe Jugut, Xhevat Koēia. Ky i fundit nė dėshminė e tij nė sallėn e gjyqit ka konfirmuar ngjarjen si dhe faktin qė aty ishte vrarė pas keqtrajtimeve, njė punonjes policie. Koēia deklaroi se kur kishte mbėrritur nė vendngjarje kishte gjetur me qindra persona, dhe se gjithēka kishte mbaruar. Koēia ka pėrmendur edhe disa nga emrat e tė akuzuarve, tė cilėt i kishte parė nė vendngjarje, por pa specifikuar veprimet e tyre.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Vazhdojnė dėshimtė, pėr masakrėn e Qafė Gjashtės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: