Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 [Muzike] Dona - Embelsire

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: [Muzike] Dona - Embelsire   13/11/2007, 14:37

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
halil
Junior Member
Junior Member


Numri i postimeve : 1
Registration date : 27/12/2007

MesazhTitulli: Re: [Muzike] Dona - Embelsire   27/12/2007, 19:04

pershendetje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: [Muzike] Dona - Embelsire   27/12/2007, 22:51

Gjithashtu pershendetje edhe per ty halil
Besoj se e ke te Qarte se ne kete Rubrik Postohen vetem Video e asgje tjeter ,
Nese nuk e ke te Carte Po ta scaroj pak ,Per pershendetje e ke vecant Forumin (rubriken) nese nuk e gjen dot e tregoj krejt linkun e cila eshte : http://albania.bestgoo.com/pershendetje-dhe-urime-f22/
Caste te kendshme Me www.Albania.bestgoo.com ne Vazhdim :D

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: [Muzike] Dona - Embelsire   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
[Muzike] Dona - Embelsire
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: 100% Video-
Kėrce tek: