Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Plagoset me armė, roja i banesės sė ambasadorit amerikan

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Plagoset me armė, roja i banesės sė ambasadorit amerikan   4/2/2009, 21:08

Plagoset me armė zjarri, roja private e banesės sė ambasadorit amerikan nė Athinė. Sipas korrespondentit tonė, Artur Bibe, incidenti ndodhi paraditen e sotme, nė sheshin Mavili tė kryeqytetit grek, kur as diplomati apo pjesėtarė tė familjes sė tij, nuk ndodheshin nė rezidencė. Praprakisht, mėsohet se bėhet fjalė pėr njė ngjarje aksidentale dhe roja u godit nga plumbat e armės sė kolegut, me tė cilin po kryente shėrbimin. Ndėrsa vazhdojnė hetimet, ambasada e Uashingtonit, e quajti episodin, tė rastėsishėm.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Plagoset me armė, roja i banesės sė ambasadorit amerikan
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: