Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Viziton Libinė, ngel nė ashensor ministri i brendėshėm itali

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Viziton Libinė, ngel nė ashensor ministri i brendėshėm itali   4/2/2009, 21:08

Njė aventurė e pakėndshme e ka shoqėruar ministrin e Brendshėm tė Italisė gjatė vizitės zyrtare nė Libi. Roberto Maroni ka mbetur pėr gati 30 minuta i burgosur nė njė ashensor, sėbashku me stafin qė e shoqėronte nė njė ndėrtesė nė Tripoli. Mediat italiane, shpjegojnė gjithashtu se Maroni ka duruar nė qetėsi deri nė riparimin e ashensorit, dhe mė pas ka zbritur nė katin e duhur sikur tė mos kishte ndodhur asgjė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Viziton Libinė, ngel nė ashensor ministri i brendėshėm itali
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: