Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Holandezėt Roda Kerkrade-Fortuna Sitard, bashkė nė sezonin..

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Holandezėt Roda Kerkrade-Fortuna Sitard, bashkė nė sezonin..   4/2/2009, 21:05

Dy klubet holandeze, Roda Kerkrade dhe Fortuna Sitard kanė vendosur tė bashkohen sezonin e ardhshėm pėr tė ulur koston, duke krijuar njė shoqėri tė vetme. Roda ėshtė pjesėmarrėse nė Ligėn Superiore tė kampionatit holandez, ndėrsa Fortuna nė Kategorinė e Parė. Stadiumi i Rodės, Parkstad Limburg nė Kerkrade do tė pėrdoret pėr ndeshjet zyrtare, ndėrsa Fortuna Stedion do tė shėrbejė vetėm pėr tė rinjtė. Bashkimi nė njė shoqėri tė vetme do t’i kursėje tė dy klubeve rreth 20 milion euro.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Holandezėt Roda Kerkrade-Fortuna Sitard, bashkė nė sezonin..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: