Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ēekia, shtyn votėn pėr Traktatin e Lisbonės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ēekia, shtyn votėn pėr Traktatin e Lisbonės   4/2/2009, 21:02

Deputetėt ēekė kanė vendosur sot qė ta shtyjnė pėr nė datėn 17 shkurt votėn pėr Traktatin e Lisbonės. Ēekia ėshtė i vetmi vend i Bashkimit Europian qė ende s’ėshtė prononcuar pėr Traktatin, teksti i tė cilit ėshtė i destinuar tė reformojė institucionet europiane. Nė hapje tė debatit parlamentar, kryeministri Mirek Topolanek, aktualisht President i radhės i BE-sė, kėrkoi shtyrjen e votės, pėr t’i dhėnė mundėsi komisioneve parlamentare tė japin konkluzionet e tyre. Deputetėt vendosėn me 115 vota pro, 73 kundėr dhe 6 abstenime tė mbėshtetnin propozimin e kryeministrit. Votimi pėr Traktatin e Lisbonės ishte shtyrė edhe njė herė tjetėr, nė muajin dhjetor.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Ēekia, shtyn votėn pėr Traktatin e Lisbonės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: