Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kriza ekonomike, Mitsubishi tėrhiqet nga garat Rreli

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kriza ekonomike, Mitsubishi tėrhiqet nga garat Rreli   4/2/2009, 19:00

Mitsubishi ka njoftuar sot so do tė tėrhiqet totalisht nga garat Rreli, pėrfshirė edhe Dakar-in, pėr shkak tė krizės ekonomike. Rėnia e papritur e ekonomisė botėrore na detyron tė rishikojmė shpenzimet”, shkruhet nė njė notė tė Kompanisė. Mitsubishi ėshtė pjesėmarrės nė 27 gara tė garės sė njohur tė Dakarit, duke fituar 12 prej tyre, madje shtatė herė radhazi. Kompania e njohur e automobilave parashikon qė gjatė vitit 2009, tė ketė njė humbje prej 500 milion eurosh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Kriza ekonomike, Mitsubishi tėrhiqet nga garat Rreli
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: