Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 SHBA: Berisha prezanton reformat e vendit, administratės O.B

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: SHBA: Berisha prezanton reformat e vendit, administratės O.B   4/2/2009, 19:00

Takimi I parė I kryeministrit Berisha nė SHBA ishte me anėtarin e Dhomės sė Pėrfaqėsuesve nė Kongresin amerikan, Eliot Engel, njė personalitet qė interesohet mjaft pėr ēėshtjet e Kosovės dhe tė Shqipėrisė. Engel e siguroi kryeministrin Berisha se administrata e Presidentit Obama do tė ndjekė tė njėjtėn politikė bashkėpunimi me Shqipėrinė. Zoti Berisha bėri njė prezantim tė reformave qė ka ndėrmarrė vendi i tij nė fusha tė ndryshme. Kryeministri Berisha pati gjithashtu njė darkė zyrtare me senatorin Tom Koburn dhe u prit nga anėtari i Dhomės sė Pėrfaqėsuesve, Dana Rohrabacher. Vizita e zotit Berisha pėrfshin edhe takime me Sekretaren e Departamentit amerikan tė Shtetit, Hillari Klinton, me ish kandidatin republikan pėr president Xhon Mekein, me organizatat shqiptaro-amerikane, me delegacionin e Kosovės dhe me pėrfaqėsuesit diplomatikė tė Prishtinės nė Uashington.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
SHBA: Berisha prezanton reformat e vendit, administratės O.B
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: