Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Indi, tashmė ēiftet mund tė puthen nė publik

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Indi, tashmė ēiftet mund tė puthen nė publik   4/2/2009, 18:58

Ēiftet nė Indi tashmė nuk rrezikojnė gjobė ose burg nėse puthen nė publik. Vendimi u dha nga Gjykata e Lartė nė Nju Delhi. Gjykatėsit kanė pushuar ēėshtjen ndaj dy tė sapomartuarve, tė cilėt pėr njė puthje nė publik, rrezikoheshin tė dėnoheshin me tre muaj burg. Burrė e grua, 28 dhe 23 vjeē, ndėrsa prisnin avokatin qė do tė regjistronte martesėn e tyre, ishin fshehur pas njė kollone dhe ishin puthur me njėri-tjetrin. Vetėm kaq ka mjaftuar qė ndaj tyre tė niste kalvari i gjyqit. Qė megjithatė rezultoi, jo vetėm me faljen e tyre, por dhe tė gjithė ēifteve tė tjera nė Indi, qė tashmė mund tė puthen lirshėm nė publik.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Indi, tashmė ēiftet mund tė puthen nė publik
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: