Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Withers: Qeveria tė shikojė me vėmendje ligjin e dosjeve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Withers: Qeveria tė shikojė me vėmendje ligjin e dosjeve   4/2/2009, 18:57

Shtetet e Bashkuara shpresojnė, qė Qeveria shqiptare, t’i hedhė njė vėshtrim tė ri ligjit tė dosjeve. Ambasadori Xhon Uithėrs, nė njė intervistė dhėnė “Zėrit tė Amerikės”, pėrsėriti qėndrimin se ky ligj ka pėrplasje me Kushtetutėn, si dhe paraqet vėshtirėsi nė zbatim. Gjithashtu, Uithėrs, u ndal te reforma nė drejtėsi, duke veēuar rėndėsinė e ndarjes sė pushteteve. Ndėrkaq, diplomati i Uashingtonit, theksoi se zgjedhjet e lira dhe tė ndershme, janė element kyē pėr demokracinė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Withers: Qeveria tė shikojė me vėmendje ligjin e dosjeve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: