Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Whithers:Qeveria shqiptare t’i hedhė njė vėshtrim tė ri ligj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Whithers:Qeveria shqiptare t’i hedhė njė vėshtrim tė ri ligj   4/2/2009, 18:40

SHBA shpresojnė, qė qeveria shqiptare t’i hedhė njė vėshtrim tė ri ligjit tė dosjeve, i cili paraqitet me probleme kushtetueshmėrie. Kėshtu deklaroi ambasadori amerikan nė vendin tonė, Xhon Uidhėrs, nė njė intervistė pėr Zėrin e Amerikės. Qėndrimi i Amerikės dhe qevėrisė sė saj ėshtė i njohur tashmė, se ky ligj ka pėrplasje me kushtetutėn, si dhe paraqet vėshtirėsi nė zbatim, tha ambasadori Uidhėrs, duke kujtuar se kėshillat i janė transmetuar qeverisė me qėllimin e mirė. Ai u ndal edhe te reforma nė drejtėsi, duke veēar rėndėsinė e ndarjes sė pushteteve dhe te sektori i drejtėsisė i pavarur. Ambasadori amerikan kujtoi nė intervistė, se zgjedhjet e pėrgjithėshme, tė lira dhe tė ndershme, janė nje element kyē pėr demokracinė, duke ofruar ndihmė pėr mirėmbajtjen e tyre.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Whithers:Qeveria shqiptare t’i hedhė njė vėshtrim tė ri ligj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: