Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kosova pritet tė hapė 12 ambasada tė reja

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kosova pritet tė hapė 12 ambasada tė reja   4/2/2009, 18:34

Kosova, pritet qė sė shpejti, tė hapė 12 ambasada tė reja, duke e ēuar nė 22, numėrin e tyre. Prishtina zyrtare, preferon qė shėrbimet e jashtme, t’i quajė ambasada, pavarėsisht se asnjė nga tė ngarkuarit me punė jashtė vendit, nuk ka marrė titullin ambasador. Sipas kushtetutės, ata duhet tė pėrzgjidhen me konkurs tė hapur dhe mė pas, tė dekretohen prej presidentit. Ndėrkaq, po punohet pėr vėnien nė funksion edhe tė shėrbimeve konsullore, qė do tė pėrqėndrohen nė vendet ku jetojnė e punojnė mė shumė kosovarė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Kosova pritet tė hapė 12 ambasada tė reja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: