Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Pėrshėndetje gjithė Forumit.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Adriatiku_CH
I pėrjashtuar
I pėrjashtuar


Male
Numri i postimeve : 11
Age : 44
Location : Zvicerr
Registration date : 24/01/2009

MesazhTitulli: Pėrshėndetje gjithė Forumit.   4/2/2009, 18:20

PĖRSHĖNDETJE NGA ZVICRRA.

Nė mungesė tė asaj qė nuk isha gjatė gjithė kohės ne pjesėmarrje ne furum tani si duket mė erdhi radha qė edhe une tė prezentoj vetėn time.
Prezentimi imė ndoshta nuk dotė ishte edhe i domosdoshėm por nga kerkesa e disa antarve qė kan shpreh deshiren pėr nji prezentim te till atėher e shof tė arsyshme qė edhe une tė prezentoj vetėn time.
Emri ime Shpendi'' Vendbanimi Zvicerr'' Kantoni Luzernit'' Vendėlindja Kosovė'' Vendėbanimi nė vendėlindje Rethi Gjilanit.
Kjo ishte e tėra besoj se mjafton nji prezentim i tillė pėr antarsin e keti Forumi.
Mbetuni tė pėrshėndetur Pėrzemersisht nga unė..
Me rrespektin e veqantė Pėrshėndes Leoniten.. ,, Led.....'' Arrow
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje gjithė Forumit.   4/2/2009, 18:23

Flm shume Adriatiku_ch per prezantimin tend..
Je shume i mireseardhun ne mesin tone
Shpresoj se do kalon mire ne kete Forum me t'gjithe neve ketu..
Argetim te kendshem per qdo here..

Te Pershendes shume MariGona cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje gjithė Forumit.   4/2/2009, 18:28

Pershendetje Adriatiku_Ch, flm per prezantimin, Urojm qe t'kaloni sa me mir ne mesin tone..

Me rrespekte ProfessionaL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje gjithė Forumit.   5/2/2009, 00:28

Adriatiku_CH

Mir se erdhe. Shpresoj se do t'ia kalosh mir. Edhe une te pershendes...Very Happy

Leonita...

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Adriatiku_CH
I pėrjashtuar
I pėrjashtuar


Male
Numri i postimeve : 11
Age : 44
Location : Zvicerr
Registration date : 24/01/2009

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje gjithė Forumit.   5/2/2009, 05:59

Ju falenderoj perzemersisht gjithėve per mikpritjen tuaj dhe per fjalet e bukura qėmi keni shkruar gjat pėrshėndetjes..
Njashtu edhe une shpresoj se me ju sė bashku do ja kalojmė shkėlqyshėm.
Si zakonisht une jam njeri i pas Mesnates qe zakonisht me shum jam ne keto koh onlein ngase vet jeta ma mundeson kete pjesmarrje ne furum. Andaj ju deshitoj gjithve qė tė jeni duke bėr nji gjumė tė ėmbel.
Njashtu dote doja qe dita qe sa nuk esht afruar tė ju gjėj dhėndosh dhe me nji disponim tė mbar kudo qe jeni..
Mir u lexofshim perseri ketu ne Forum...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sekreti-ch-ag
Junior Member
Junior Member


Male
Numri i postimeve : 11
Age : 43
Location : Albania
Registration date : 05/02/2012

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje gjithė Forumit.   4/3/2012, 21:19

Pershendetje Vendasė nga sekreti-ch-ag te uroje te kalojshe sa ma mire ne ket forum.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje gjithė Forumit.   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pėrshėndetje gjithė Forumit.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Prezantoni veten nė forum-
Kėrce tek: